Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem tych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się mocną budową i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Szambo z montażem Nowy Dwór Gdański

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich standardów, jednak jakość gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z jakim w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy bogaty asortyment pojemności pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.