Szamba betonowe Nowy Staw

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji szamb z najlepszych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Nowy Staw

Szambo z montażem Nowy Staw

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w okresie upałów możesz trzymać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.