Szamba betonowe Pelplin

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy działalność naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić także szamba o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Pelplin

Szambo betonowe Pelplin

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz również szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Pelplin

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to najlepszy patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.