Szamba betonowe Puck

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją tych szamb na miejscu w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Puck

Szambo z montażem Puck

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też możliwość ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.