Szamba betonowe Reda

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Reda

Szambo betonowe Reda

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Reda

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.