Szamba betonowe Skórcz

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących maksymalną izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także szamba o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Skórcz

Szambo betonowe Skórcz

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz również szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Skórcz

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.