Szamba betonowe Sztum

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Sztum

Szambo z montażem Sztum

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz trzymać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy duży zakres pojemności zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.