Szamba betonowe Żukowo

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i instalacją wybranych szamb na miejscu w domu klienta. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się trwałą budową oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania i realizacji szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z chęcią pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Żukowo

Szambo z montażem Żukowo

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich regulacji, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w okresie suszy będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy bogaty asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.