Szamba betonowe Bieruń

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz realizacji szamb z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Bieruń

Szambo z montażem Bieruń

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich standardów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy duży zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.