Szamba betonowe Blachownia

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i realizacji szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Blachownia

Szambo z montażem Blachownia

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogród bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup duży pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas opadów. Oferujemy szeroki zakres pojemności pojemników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.