Szamba betonowe Cieszyn

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania i tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Cieszyn

Szambo z montażem Cieszyn

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy duży asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.