Szamba betonowe Czeladź

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby cechują się mocną konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych surowców, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Czeladź

Szambo z montażem Czeladź

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale również opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy duży zakres pojemności pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.