Szamba betonowe Imielin

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się trwałą konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i zapewniasz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z pewnością pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować szambo, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Imielin

Szambo z montażem Imielin

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki zakres wielkości pojemników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.