Szamba betonowe Kalety

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Kalety

Szambo z montażem Kalety

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.