Szamba betonowe Koniecpol

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale poszerzamy działalność naszej marki, dostosowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Koniecpol

Szambo betonowe Koniecpol

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Koniecpol

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.