Szamba betonowe Koziegłowy

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z chęcią podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Koziegłowy

Szambo z montażem Koziegłowy

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży pojemnik, z którym w okresie upałów możesz trzymać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy duży zakres pojemności pojemników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.