Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Szambo betonowe Kuźnia Raciborska

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale również gryzoni i insektów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Kuźnia Raciborska

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz komory na deszczówkę to najlepszy patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.