Szamba betonowe Łazy

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i instalacją tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz tworzenia szamb z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z pewnością pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Łazy

Szambo z montażem Łazy

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną podczas opadów. Oferujemy szeroki zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.