Szamba betonowe Orzesze

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych szamb na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania i tworzenia szamb z profesjonalnych surowców, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze szamba doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Orzesze

Szambo z montażem Orzesze

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie suszy będziesz trzymać wodę zebraną podczas opadów. Oferujemy bogaty asortyment pojemności pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.