Szamba betonowe Pilica

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się trwałą konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz tworzenia szamb z najlepszych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi doradcy z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Pilica

Szambo z montażem Pilica

Przez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.