Szamba betonowe Poręba

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Poręba

Szambo betonowe Poręba

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz również szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Poręba

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony sposób na to, by dbać o własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i zbiornika na deszczówkę to najlepszy patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.