Szamba betonowe Pszczyna

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić także szamba o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Pszczyna

Szambo betonowe Pszczyna

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Pszczyna

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie upałów. To niezawodny sposób na to, żeby pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.