Szamba betonowe Pszów

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Nieustannie rozbudowujemy działalność naszej marki, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Pszów

Szambo betonowe Pszów

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także szkodników i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Pszów

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, by dbać o swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.