Szamba betonowe Pyskowice

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem tych zbiorników na miejscu w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania oraz wykonywania szamb z najlepszych surowców, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Pyskowice

Szambo z montażem Pyskowice

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych standardów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz przechowywać wodę zebraną podczas opadów. Proponujemy duży asortyment wielkości pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.