Szamba betonowe Radzionków

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się trwałą budową oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Radzionków

Szambo z montażem Radzionków

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale jakość zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie suszy możesz trzymać wodę zebraną w czasie opadów. Proponujemy duży asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.