Szamba betonowe Rydułtowy

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Rydułtowy

Szambo z montażem Rydułtowy

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich przepisów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w okresie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy bogaty asortyment rozmiarów pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.