Szamba betonowe Skoczów

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Skoczów

Szambo betonowe Skoczów

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz także gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Skoczów

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba i zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.