Szamba betonowe Sławków

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i instalacją wybranych zbiorników na miejscu w domu klienta. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki doceniasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – firmowi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Sławków

Szambo z montażem Sławków

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.