Szamba betonowe Sośnicowice

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas projektowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi konsultanci z pewnością pokażą Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Sośnicowice

Szambo z montażem Sośnicowice

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich przepisów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogród bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz trzymać wodę zebraną w czasie opadów. Oferujemy bogaty zakres pojemności pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.