Szamba betonowe Strumień

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Strumień

Szambo z montażem Strumień

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w czasie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy duży zakres rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.