Szamba betonowe Szczekociny

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport całych elementów szamba, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Szczekociny

Szambo betonowe Szczekociny

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, ale również woda nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Szczekociny

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To niezawodny sposób na to, żeby dbać o własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to najlepszy sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.