Szamba betonowe Szczyrk

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie poszerzamy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Szczyrk

Szambo betonowe Szczyrk

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Szczyrk

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, by dbać o własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.