Szamba betonowe Wisła

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dostosowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o nietypowej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Wisła

Szambo betonowe Wisła

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale również gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc przy dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wisła

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją komór na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w czasie upałów. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i zbiornika na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.