Szamba betonowe Wojkowice

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem tych szamb na miejscu w domu klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania i realizacji szamb z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – nasi konsultanci z chęcią pokażą Ci, jak najkorzystniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Wojkowice

Szambo z montażem Wojkowice

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Oferujemy szeroki asortyment rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.