Szamba betonowe Woźniki

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem wybranych szamb na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Woźniki

Szambo z montażem Woźniki

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup duży pojemnik, z którym w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy bogaty zakres wielkości zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.