Szamba betonowe Żarki

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Żarki

Szambo betonowe Żarki

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Żarki

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, by pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz zbiornika na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.