Szamba betonowe Żywiec

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Żywiec

Szambo betonowe Żywiec

Czemu najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz również szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc przy dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Żywiec

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.