Szamba betonowe Bodzentyn

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją tych zbiorników bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Bodzentyn

Szambo z montażem Bodzentyn

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak jakość zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z którym w czasie suszy będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy bogaty zakres wielkości zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.