Szamba betonowe Busko-Zdrój

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem tych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba odznaczają się mocną budową i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji szamb z najlepszych surowców, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Busko-Zdrój

Szambo z montażem Busko-Zdrój

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogródek bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie suszy możesz trzymać wodę zebraną w czasie opadów. Oferujemy bogaty asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.