Szamba betonowe Chęciny

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących maksymalną izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić także szamba o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Chęciny

Szambo betonowe Chęciny

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie używanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale również gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc podczas dopasowania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Chęciny

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w czasie suszy. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.