Szamba betonowe Daleszyce

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż poszerzamy działalność naszej marki, dostosowując produkty do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić także zbiorniki o nietypowej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Daleszyce

Szambo betonowe Daleszyce

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc podczas dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Daleszyce

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, żeby dbać o własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.