Szamba betonowe Jędrzejów

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – nasi doradcy z pewnością pokażą Ci, jak najlepiej wybudować szambo, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Jędrzejów

Szambo z montażem Jędrzejów

Poprzez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak jakość gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z którym w okresie suszy będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Proponujemy bogaty zakres wielkości zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.