Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem tych szamb bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych tworzyw, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Szambo z montażem Kazimierza Wielka

Przez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy bogaty asortyment rozmiarów pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.