Szamba betonowe Końskie

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania i realizacji szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Końskie

Szambo z montażem Końskie

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak jakość zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogródek bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy duży zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.