Szamba betonowe Koprzywnica

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas projektowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z pewnością pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Koprzywnica

Szambo z montażem Koprzywnica

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które można ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogród bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup duży zbiornik, z jakim w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas opadów. Oferujemy szeroki zakres pojemności pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.