Szamba betonowe Kunów

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych zbiorników na miejscu w domu klienta. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania i tworzenia szamb z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Kunów

Szambo z montażem Kunów

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy szeroki asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.