Szamba betonowe Osiek

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i instalacją wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Osiek

Szambo z montażem Osiek

Poprzez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie suszy będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy bogaty zakres pojemności zbiorników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.