Szamba betonowe Pińczów

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Pińczów

Szambo betonowe Pińczów

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz również szkodników i insektów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Pińczów

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba oraz komory na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.