Szamba betonowe Połaniec

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją tych szamb bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania i tworzenia szamb z profesjonalnych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – firmowi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Połaniec

Szambo z montażem Połaniec

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z którym w czasie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas opadów. Proponujemy duży asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.