Szamba betonowe Skalbmierz

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba cechują się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz tworzenia szamb z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Skalbmierz

Szambo z montażem Skalbmierz

Poprzez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z jakim w okresie suszy możesz przechowywać wodę zebraną w czasie ulewy. Oferujemy bogaty zakres rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.